Zapraszamy 20 czerwca na godz. 17:00 na podsumowanie projektu „Cyfrowy Obywatel wymiata w Internecie”+ WYKŁAD EKSPERCKI

Zapraszamy 20 czerwca na godz. 17:00 na podsumowanie projektu „Cyfrowy Obywatel wymiata w Internecie”+ WYKŁAD EKSPERCKI

Zapraszamy na wydarzenie online, które odbędzie się we wtorek 20 czerwca. Podsumujemy na nim nasz projekt, który realizujemy w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii „Jędruś” w Józefowie. Młodzież podnosi na nim kompetencje medialne i cyfrowe oraz uczy się jak być świadomym obywatelem i twórcą.

Program

Podsumowanie projektu „Cyfrowy Obywatel wymiata w Internecie” :
– Młodzież zagrożona wykluczeniem społecznym a kompetencje medialne i cyfrowe
– Czego się nauczyli uczestnicy projektu podczas trzech semestrów? Wyniki badań
– Współczesne wyzwania w edukacji dzieci i młodzieży

WYKŁAD EKSPERCKI
– Sztuczna inteligencja – śmierć kreatywności? – perspektywa edukacji dzieci i młodzieży

Wykład wygłosi dr Grzegorz D. Stunża, adiunkt w Pracowni Edukacji Medialnej w Instytucie Pedagogiki Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej, sekretarz Zarządu Gdańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego. Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakresie edukacji i animacji kultury (2014, 2017) na projekty z pogranicza edukacji kulturalnej i technologiczno-medialnej. Prowadzi podcast i fanpejdż EdFuture.

REJESTRACJA
Uwaga! liczba miejsc na platformie ClickMeeting ograniczona. Osoby chcące uczestniczyć w wydarzeniu proszone są o wysłanie potwierdzenia na maila: fundacja@pro-cultura.pl wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych.
Na wskazany adres internetowy zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji, a 20 czerwca link do wydarzenia.

Temat: Rejestracja
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Organizacja/instytucja:

Klauzula:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Pro Cultura w celu rejestracji na wydarzenie online, które odbędzie się 20 czerwca 2023 roku, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.). Powyższa zgoda jest dobrowolna, ale stanowi warunek dokonania internetowej rejestracji. Zgodę można wycofać do dnia uczestnictwa w wydarzeniu poprzez złożenie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, pisząc na adres mailowy: fundacja@pro-cultura.pl

Wydarzenie będzie transmitowane także na FB https://www.facebook.com/WymiatamInternet

POBIERZ RAPORT KOŃCOWY